Max and the Magic Marker

Max and the Magic Marker dla iPhone

Pomysłowy Dobromir i magiczny marker

Max and the Magic Marker to innowacyjna gra logiczno-platformowa. Ile to razy nie chcieliśmy w jakiejś grze po prostu narysować sobie drogi wyjścia, kiedy utknęliśmy w ślepym punkcie? Max znalazł magiczny marker, dzięki któremu tylko nasza...Zobacz pełny opis

Zalety

  • Bardzo ciekawy i oryginalny pomysł
  • Miła dla oka rysunkowa grafika
  • Wiele sposób na pokonanie tej samej drogi
  • Wciągająca

Wady

  • Czasami trzeba się mocniej zastanowić

Doskonały
9

Max and the Magic Marker to innowacyjna gra logiczno-platformowa. Ile to razy nie chcieliśmy w jakiejś grze po prostu narysować sobie drogi wyjścia, kiedy utknęliśmy w ślepym punkcie? Max znalazł magiczny marker, dzięki któremu tylko nasza pomysłowość ogranicza swobodę poruszania się w grze.

Max and the Magic Marker bazuje na popularnej grze dla PC i Mac. Polskiemu graczowi kojarzy się jako połączenie Pomysłowego Dobromira z Zaczarowanym Ołówkiem. Oczywiście pod warunkiem, że ktoś pamięta jeszcze polskie kreskówki z lat 70. W przypadku gry wydanej przez Electronic Arts Dobromir zamienił się w Maksa, a ołówek w pomarańczowy marker. W grze nie możemy rysować zupełnie dowolnych rzeczy, a jedynie kładki i schodki, które pozwalają naszemu bohaterowi wędrować dalej. Nie zmienia to jednak faktu, że gra jest bardzo oryginalna i wciągająca.

W grze Max and the Magic Marker znajdziemy trzy rodzaje przedmiotów, które nasz bohater powinien zbierać. Pomarańczowe kule napełniają tusz w magicznym markerze. Zbieranie kulek jasnopomarańczowych i czarnych zwiększa końcową punktację poziomu. Przy czym kulki czarne są trudne do znalezienia i jest ich niewiele na każdym poziomie. Jeśli na jakiś obiekt nie możemy wskoczyć, to wystarczy, że palcem narysuje Maksowi schodki lub odpowiednią kładkę.

Najczęściej pobierane Przygodowe na iphone

Max and the Magic Marker

Download

Max and the Magic Marker 1.0.11

Opinie użytkowników o Max and the Magic Marker

×